Blog stworzony z miłości do siatkówki, dla wszystkich, którzy się nią interesują.
Blog > Komentarze do wpisu

Liga Światowa 2013

Po dwóch spotkaniach towarzyskich z Serbią nadszedł początek Ligi Światowej i pierwszy w tym roku mecz z Brazylią. To spotkanie było mimo wszystko przepełnione emocjami, grać początkowe spotkanie właśnie z naszym siatkarskim wrogiem to niełatwe zadanie. Bo czy jakikolwiek mecz z Brazylią jest łatwy? Chłopcy zagrali na bardzo wysokim poziomie, jak zawsze należą im się brawa. Chociażby za wydarcie tego jednego seta przeciwnikom, który dał nam wszystkim nadzieję na wynik 3:2. Ja krzyczałam przed telewizorem do samego końca, do ostatniego punktu. Przy naszych chłopcach można się spodziewać obrotu sprawy o sto osiemdziesiąt stopni zawsze i wszędzie ;)

No tak, dziś przed telewizorem, ale już pojutrze jadę do Łodzi. Tam będę kibicowała na żywo, mój głos będzie zachęcał reprezentację do walki. Życie kibica jest piękne, przede wszystkim gdy możemy doświadczyć tak wielu wspaniałych emocji. Dziś o mało nie zdarłam sobie gardła,  nie wiem co będzie się działo na miejscu ;) To będzie pierwszy mecz z reprezentacją Brazylii, który zobaczę na żywo, już od pewnego czasu nie mogę się doczekać. Miałam już okazję widzieć całą reprezentację naszych przeciwników, ale w meczu z Kanadą rok temu. 

Nie mam pojęcia, dlaczego spotykam się gdzieniegdzie z opinią, że Polakom przejadły się mecze z Brazylią. Ja czuję dokładnie na odwrót, najbardziej lubię te właśnie spotkania. Dopiero od pewnego czasu mamy przyjemność oglądać naszych chłopców WYGRYWAJĄCYCH z tą niepokonaną dla wielu reprezentacją. To prawda, że podczas sezonu spotykamy się z nimi wiele razy, ale dzięki temu nasi chłopcy zdobywają niezbędne doświadczenie. 

Dziś niestety 3:1 dla Brazylii, ale spotykamy się w niedzielę w Łodzi. Nie mam wątpliwości co do tego, że będzie lepiej, w końcu ja tam będę ;) No nic, ważne żeby była walka, wspaniałe akcje i niezapomniane emocje. Chłopcy, nie poddawajcie się, to tylko jeden mecz ! 

piątek, 07 czerwca 2013, volleyball64

Polecane wpisy