Blog stworzony z miłości do siatkówki, dla wszystkich, którzy się nią interesują.
Blog > Komentarze do wpisu

Pierwszy weekend rozgrywek za nami

Zdaję sobie sprawę, że mam trochę późny zapłon, ale wybaczcie ;)

Pierwszy weekend zmagań naszej reprezentacji w Lidze  Światowej zakończył się dwoma przegranymi. Nie bolą nas one jednak wcale- najgorsze dostaliśmy na początku i jakoś trzeba było się z tym zmierzyć. Wyniki 3:1 w Warszawie i 3:2 w Łodzi to całkiem, całkiem w porządku. Teraz mamy weekend przerwy, co daje naszym reprezentantom czas na podróż, zebranie się w sobie i trening. Póki co Polacy są jeszcze w kraju i ciężko trenują przed wylotem. 

A w piątek już kolejne spotkanie. Wszyscy czekamy na to jak się ono potoczy. W tej chwili zajmujemy bardzo niską pozycję w grupie, ale jak już napisałam wydaje mi się, że najgorsze za nami. Oczywiście te dwa spotkania z Brazylią nie były nie do wygrania. Jednak nasi chłopcy spisali się najlepiej jak potrafili i chwała im za to. 

Jeśli chodzi o mój wyjazd do Łodzi to okazał się być jednym z piękniejszych dni mojego życia. Zgodzicie się chyba, że mecz Polska-Brazylia w Łodzi był spotkaniem na bardzo wysokim poziomie, w dodatku dostarczał tak wielu emocji. Siedząc na trybunach krzyczałam tak mocno, że aż brakowało mi tchu. Po dwóch pierwszych setach bardzo bałam się, że spotkanie zakończy się wynikiem 3:0. W końcu tłukłam się do Łodzi pociągiem cały dzień nie po to, aby w Atlas Arenie posiedzieć jedynie 1,5h. Jak zwykle chłopcy mnie nie zawiedli i w kolejnych dwóch setach pokonali Brazylijczyków. Pominę inne defekty podróży, jak spanie na dworcu, bo było warto i nie ma co narzekać ;)

Dziś na siatkarskaligatv.pl ukazał się filmik Krzysia Ignaczaka, który oznajmia w nim, że już niedługo zobaczymy nowe odcinki Igłą Szyte. Bardzo się cieszę, bo od dawna nie widzieliśmy naszej kadry siatkarskiej z perspektywy kamery naszego libero. Oprócz tego ukazują się tam filmiki Pana Kadziewicza, m.im krótka rozmowa z Michałem Winiarskim. Serdecznie zachęcam do oglądania ;)

A teraz życzę dobrej nocy i żegnam się;)

sobota, 15 czerwca 2013, volleyball64

Polecane wpisy

Komentarze
2jkow
2013/10/30 14:43:32
Wypadałoby coś napisać:)
-
2014/03/26 18:58:51
Polecam zagladac do nowej Ligi typerów, w ktorej do wygrania jest wiele cennych nagród. Najlepsza liga typerów z nagrodami tylko na Odssliveport.com, który jest Twoim wirtualnym bukmacherem.