Blog stworzony z miłości do siatkówki, dla wszystkich, którzy się nią interesują.
RSS
sobota, 24 listopada 2012

Byłam na ostatnim meczu naszej ZAKSY, przegranym 1:3 z Trentino Volley.

Mimo tego bardzo mi się podobało. Były ładne akcje w wykonaniu polskiego zespołu, jednak Trentino to aktualny Mistrz Świata, nie ma co ukrywać, że byli po prostu lepsi. 

Udało mi się zdobyć 4 autografy w tym Piotra Gacka i Daniela Castellaniego. Nawet usłyszałam od Piotra Gacka, że mam bardzo ładny rysunek i szkoda go mu niszczyć swoim podpisem. Otóż narysowałam coś specjalnego na autografy no i mnie pochwalił bardzo miło ;) 

Ogólnie nic ciekawego się nie dzieje, mecz za meczem, ale polskie kluby dają radę ;) Skra z łatwością poradziła sobie z Dynamo, wszyscy jesteśmy dumni z chłopaków. 

17:50, volleyball64
Link Dodaj komentarz »
sobota, 03 listopada 2012

Długo nic nie pisałam, głównie z powodu szkoły. Była przerwa z rozgrywek siatkarskich, więc ja również zrobiłam sobie przerwę, o wiele dłuższą. Plus Liga już się rozpoczęła, trwa i trwa, podobnie jak Liga Mistrzów, w której z polskich klubów startuje SKRA (która w ostatnich rozgrywkach LM zdobyła 2 miejsce), ZAKSA oraz Resovia. Póki co oglądałam pierwsze rozgrywki, zapowiada się obiecująco. Najbardziej cieszy mnie fakt, że będę na meczu ZAKSA-Itas Diatec Trentino 21 listopada, jakże nie mogę się tego dnia doczekać. Niestety nie mam przyjemności mieszkania blisko plusligowych miast, dlatego rzadko mam możliwość pojechania na jakiś mecz.

Cóż, nic ciekawego nie mam do powiedzenia, oprócz tego, że zamierzam pisać teraz regularnie, po każdym obejrzanym meczu. Mam nadzieję, że wygospodaruję na nie czas. Pozdrawiam :)

22:03, volleyball64
Link Dodaj komentarz »