Blog stworzony z miłości do siatkówki, dla wszystkich, którzy się nią interesują.
RSS
środa, 08 sierpnia 2012

Dołączam filmik, na poprawę humoru taki: 

http://www.youtube.com/watch?v=6mdU-KhRl7M&feature=youtu.be 

Miłego oglądania :)

14:14, volleyball64
Link Dodaj komentarz »

Już liczę godziny do 20.30, zostało ich osiem. 

Jakże bym chciała być teraz w Londynie, mieć możliwość pójścia na mecz. Chciałabym, aby nasza reprezentacja poczuła, jak wiele ludzi nadal jest z nimi. Wiem, że wielu kibiców nie zawiedzie i wstawi się na meczu osobiście i za to im dziękuję, niech nasi znowu ZAGRAJĄ U SIEBIE.

Żadnych nowych notek na Igłą Szyte, chłopaki chyba dostają wycisk i nie mają czasu na internet. Wczoraj bardzo fajny wpis na swoim oficjalnym profilu na facebook'u dodał Bartosz Kurek. Cytuję : "Czytam Wasze wpisy i budujące jest to, jak większość z Was wierzy w naszą drużynę. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby dać Wam jutro radość wieczorem. Pozdrawiam serdecznie :)"

Jakże miłe jest to, że nasi siatkarze interesują się swymi kibicami i fanami. Krzysztof Ignaczak kręci dla nas wspaniałe filmiki, za które należy mu się Oscar oraz dodaje wiele wpisów i zdjęć na swej stronce internetowej (link u boku bloga). Bartosz Kurek i kilku innych dodają wpisy na facebooku osobiście. Myślę, że to nam, kibicom bardzo wiele daje.

Już czuję nadchodzące nerwy i wiem, że dziś będą emocje, że będzie wspaniała walka, której długo nie zapomnimy. Bo w wykonaniu naszych chłopaków nie może być inaczej, zawsze walczą do samego końca. Myślę, że to w dużej mierze zasługa naszego trenera Andrei, oraz tego, że to Polacy: nie poddają się, bo jesteśmy walecznym narodem, oni mają to we krwi. 

Więc dziś, wszyscy się jednoczymy i całymi serduchami jesteśmy z chłopakami! 

Pozdrawiam. 

wtorek, 07 sierpnia 2012

Los zadecydował. Jutro o godzinie 20.30 czasu Polskiego Reprezentacja Polski zagra z Rosją. 

To jest siatkówka, tu wszystko może się wydarzyć. Wierzę w zwycięstwo Polaków. Liczę na to, że utrzemy nosa tym wszystkim, którzy zwątpili. To będzie trudny mecz, ale chłopcy dadzą radę, a nasze kibicowanie, nawet to przed telewizorem jest bezcenne :) Będą emocje, już nie mogę się doczekać. 

 Póki co, aby było milej sklejka ze scen z igłą szyte :)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19